2014年2月12日水曜日

Камікадзе атака Shirinugui кінець війни поразки багатою не було необхідності робити " імператорської ставки " .


Камікадзе атака ※ Shirinugui кінець війни поразки багатою не було необхідності робити " імператорської ставки "

Shirinugui = ( Для очищення , таких як відмова інших )


Це те , що всі думають так слід розглядати у волі Камікадзе - командос ... "Не повторюйте війну знову" , не може бачити , усуваючи сльози.

Листи , такі як передсмертну записку камікадзе пілот був написав , що на вулиці ... звичайно "свідченням світу " , "Трагедія війни", " почуття до тих, хто любить " прописано , немає ніяких заперечень.

Але може я пішов перестати думати , просто прикрашати " емоції " , " занурений в сентиментальний " , як після перегляду « нульовий» вічну розважальний фільм з темою героя Камікадзе - коммандос це таке?


"Чому , Камікадзе - коммандос або необхідно ? Якщо ви можете думати в моїй голові , і" ... , і слід "думати " .

Перше місце було визнано безрозсудною навіть керівництва держави в той час , " проти війни США = Тихоокеанська війна " є
Його отримують шляхом війни спринт " політика не може бути визначена через місництва в армії і на флоті " .

Якщо це так прийняти беззастережну капітуляцію рано , оскільки вони стають багатими , якщо поразка ,

Чим не було молодого молодого офіцера до самогубства вони ?

Якщо , ніж немає необхідності , щоб померти ? ... Кожен досягне такої питання .

Є героїчний лікування як " самогубство корпусу» , але самогубство не є нормальною тактикою.

KAMIKAZE є сама партизанська війна.


"Чому , в бойовій обстановці ураження товстої кінець війни в той час , земля , темно вони організувати Камікадзе - коммандос ? "

Вони Камікадзе - коммандос є " існування як Shirinugui " по місництва бюрократичного штабу нашої армії і флоту.
 ( Для очищення , таких як відмова інших )
Наші співробітники та військово -морського флоту , армії Imperial Штаб -квартира була скомпрометована шляхом видачі Камікадзе - коммандос з обох армій , як в результаті " винуватих один одного" в цьому.

Японський почуття , щоб ви знали , що факт Камікадзе - командос ... "Не повторюйте війну знову" , вона повинна бути огляд цій війні від рук японців.

Токіо пробна резюме? Він знаходиться всього в держави-переможниці зробив як " церемонії переможців" і " банкет " .
Але деякі відповідальність як війна прокурор курсу класу військових злочинців , страчених був початок Тодзио ,
І деякі з держав-переможниць з переможеної країни Японії " бенкетувати " є " людські жертвоприношення" .

Це ви замовляєте випадок самогубства є " смертний вирок" , так сказати .
Це також резюме війни самими японцями , що засудити імперські Штаб -квартира ухвалив, що "смертний вирок" .

Тим не менше, я думаю , є сенс до існування , щоб прикрасити Камікадзе - коммандос стоячи більше 70 років після війни ?
Деякі люди стали ще президент великої торговельної компанії , і серед них в уряд , уряд і товари OB наші імператорської ставки , що після війни , був демонтований. Щоб прикрасити Камікадзе - коммандос для OB імператорської ставки вони пішли , щоб виправдати соціальний статус , становище , досягнення . Я маю на увазі є необхідність, щоб прикрасити Камікадзе - командос , поки вони живі.

" У своїй власній " молодого офіцера , який, як говорили з військовим начальником і раптом " померти" і знайшов мотивацію для штампа тільки ... не повинно хочу померти. Відповідь: " сім'я " є " матір'ю" та "дитина , який невидимо " . Тільки це трагедія Камікадзе - командос .

"Камікадзе - commandoo Що? Це повинна бути уточнена з сентиментальних причин без не прославить такі як" , він також є одним з резюме війни японськими .
В іншому випадку це не може в кінцевому підсумку по сил самооборони в "же трагедії " знову.
Можливість захистити свої власні японців на японському як щось само собою зрозуміле , не заслуговують того , щоб скаржитися , з Китаю і Південної Кореї.
Це один з варіантів , щоб захистити себе Японія Японці також це , якщо стикаються з вибором " ядерною зброєю" .
Потрібна не турбували навіть у США .

Після війни , армія - флот був демонтований , але була передана чиновникам Касумігасекі навіть зараз " місництва бюрократичного штабу нашої армії і флоту" , він є вертикально інтегрованою адміністрація реконструкції землетрусу , Фукусіма ядерної аварії в
Нинішня ситуація , що ніхто не взяти на себе відповідальність , але ви можете прикрасити "Загін смертників" в кінець працівникам атомної електростанції її , ЗМІ , щоб уникнути необхідності повідомити про це зі своїм наміром спонсорів , ми стикаємося з реальністю їх десь я ' м уникаючи речі.

Касумігасекі = капітал

( Цитування нижче)
4 - я , з метою світового пам'яті спадщини 333 точок , таких як передсмертній записці членів муніципальної Chiran самогубства мирного залі збору , префектура Кагосіма , на півдні Кюсю Місто , залишився колишній японська армія Chiran аеродром Тихоокеанська війна , камікадзе пілот багато вилетів Організації Об'єднаних Націй мене відправили заявка освіти , науки і культури ( ЮНЕСКО) в штаб -квартирі.

Реліквія ви подаєте заяву на і був названий "Лист Chiran " . Місто близько 10004 тис. точок світу Hall збору , дата та ім'я членів описані , вибрав 165 осіб , які можуть бути визначені як почерк людини.

Вакамацу Фудзио прапорщик = на момент префектури Хаято - ті (тепер Кірішіма ) вважає , що вилетів з Chiran 3 червня 1945 ( 19 ) = в ( передсмертна записка наведені в останній момент) за написання сміється Завойовник "Мати Фудзио є (варені написання з " ви можете ), я поклав думку про багатьох думок з матір'ю. Shimode Kanpei мер сказав: " хочете відправити у світ через повідомлення , залишеного на найважливішу людину в екстремальних умовах , і не повторюйте війну знову. "

Всесвітній пам'яті спадщини , заснована з метою захисту , такі як цінний документ , який не повинен бути забутий. У тому числі " Щоденник Анни Франк " в Нідерландах , 3 вугільних шахт і запису образів області Фукуока Chikuho Ямамото Sakube намалювався зареєстрований в країні. І до реєстрації 2015 , національне надбання , що країна передається To- дзі в Кіото " Тодзі лілії документа " , Кіото Майдзуру спрямована на подання заяви про " документів скасування пов'язаних і японської Сибірського затримання " . Рекомендація однієї країни може бути до 2 , у майбутньому , японська Національна комісія у справах ЮНЕСКО є обговорення .

Джерело ( газета Захід) http://www.nishinippon.co.jp/nnp/national/article/67667

У Тихому війни битви за Окінаву , Chiran самогубство світ Кайкан , зберігати і портрет , реліквії , передсмертна записка , лист з 1036 чоловік Армії спеціальні члени атаки , які стали померлого Ши вдарив тіло разом з усіма ворожі кораблі літак не було爆 装НЕ людська історія подібний випадок опублікував .
Лист , як передсмертна записка камікадзе пілот написав це "свідченням світу " " трагедія війни", " почуття до тих, хто любить " було написано .
У цих матеріалах , я вважаю , вказав живі уроки до людей світу жахів війни , і передати , що називають "не повинні виникати на війну знову" , щоб бути надзвичайно цінним спадщиною для зберігання людства.
З метою економії , не маючи пошкодити або програв "Лист від Chiran " камікадзе пілот писав вильоту до ( Chiran самогубства передсмертній записці ) , і йти Kataritsui постійно до наступного покоління , як скарб людства , ми , 2015 Я прагну ЮНЕСКО всесвітньої спадщини зберігання року.
http://www.chiran-tokkou.jp/news/sekaiisan/index.html

0 件のコメント:

コメントを投稿